NaujienosMadrido „Real“ iškovojo 34-ąjį „La Liga“ titulą, įveikęs „Villareal“.

Madrido „Real“ iškovojo 34-ąjį „La Liga“ titulą, įveikęs „Villareal“.

ATSAKOMYBĖS ATSAKOMYBĖS: Straipsniuose pateikiama informacija ir nuomonės yra jas teigiančių asmenų ir tai yra jų pačių atsakomybė. Publikacija in The European Times automatiškai reiškia ne pritarimą nuomonei, o teisę ją reikšti.

ATSAKOMYBĖS VERTIMAI: visi šios svetainės straipsniai paskelbti anglų kalba. Išverstos versijos atliekamos naudojant automatinį procesą, vadinamą neuroniniais vertimais. Jei abejojate, visada skaitykite originalų straipsnį. Ačiū už supratimą.

EURONEWS – Zinedine'o Zidane'o vaizdas, kurį jo Madrido „Real“ žaidėjai vėl išmetė į orą, gali reikšti tik vieną dalyką – dar vieną titulo šventę.

Prancūzui vėl vadovaujant, Madridas grįžta prie pagrindinių trofėjų rinkimo.

Madridas iškovojo 34-ąjį Ispanijos lygos titulą – ir pirmą kartą nuo 2017 m. – po to, kai po pandemijos pertraukos pratęsė savo tobulą pasirodymą ketvirtadienį 2:1 įveikęs „Villarreal“ ir likus vienam turui iki antrosios vietos „Barcelona“ atsiliko septyniais taškais. „Barcelona“ pralaimėjo 10 žmonių „Osasuna“ „Camp Nou“ stadione.

Karimas Benzema pasižymėjo du kartus Madridas savo 10-ąją pergalę iš eilės lygoje. Jie buvo vienintelė komanda, pasiekusi puikų rekordą po koronaviruso sukeltos pertraukos, dviem taškais atsilikusi nuo „Barcelona“ iki lygos sustabdymo.

„Tai viena geriausių dienų mano gyvenime profesionaliai“, – sakė Zidane'as, kuris taip pat laimėjo Čempionų lygą ir Pasaulio taurę. „Tai dar vienas lygos titulas po gimdymo ir viso kito, kas nutiko. Norėčiau, kad galėtume švęsti kartu su gerbėjais, bet esu tikras, kad jie labai džiaugiasi namuose matydami, kad jų komanda vėl laimėjo lygą.

Zidane'as pasitraukė iš Madrido trenerio pareigų 2018 m., kai atvedė komandą į tris Čempionų lygos titulus iš eilės, o po mažiau nei metų grįžo komandai siaučiant. Pirmą kartą per visą savo vadovaujamą sezoną Madridas pirmą kartą per trejus metus iškovojo lygos titulą išvykoje iš „Barcelona“.

Tai taip pat buvo pirmasis Madrido lygos titulas nuo tada, kai prieš du sezonus Cristiano Ronaldo paliko „Juventus“ komandą.

Titulų iškilmės buvo apniukusios, nes Madrido triumfas atėjo treniruočių centre, nes Santiago Bernabéu stadione vis dar vyksta atnaujinimo darbai.

Sirgaliai nebuvo įleidžiami į rungtynes ​​nuo pandemijos, o Madridas perspėjo sirgalius nesirinkti į tradicines komandos šventes Ispanijos sostinėje. Didžioji dalis pirmųjų švenčių buvo surengta gerbėjams, garsiais garsiais garsiais miesto gatvėse.

Kapitonas Sergio Ramosas iškėlė trofėjų tuščiame Alfredo Di Stéfano stadione, kai už jo ir jo komandos draugų ore pūtė konfeti. Vėliau žaidėjai kelis kartus išmetė Zidane'ą į orą, tada visi nusifotografavo prie vieno iš vartų.

„Tai buvo keistas sezonas po visko, kas nutiko“, – sakė penktąjį Ispanijos lygos titulą iškovojęs Ramosas. „Po uždarymo žinojome, kad turime laimėti visas rungtynes, kad iškovotume titulą. Klaidos ribos nebuvo.

„Barcelona“ laimėjo paskutinius du lygos titulus, tačiau po pertraukos mikčiojo – tris kartus sužaidė lygiosiomis ir vieną kartą pralaimėjo atnaujinus lygą.

Benzema, vienas pagrindinių Madrido žaidėjų šį sezoną, 29-ąją minutę atidarė įvartį smūgiu iš aikštės ir padidino pranašumą 77-ąją minutę realizuodamas baudinį, pelnęs 21 įvartį ir atsilikęs per du nuo įvarčių lyderio Lionelio Messi. , kuris į Barseloną įmušė „Osasuna“.

Benzema įvartis iš XNUMX metrų baudinio buvo atliktas po to, kai pirmasis Ramoso bandymas buvo sugrąžintas, kai tik įmušė kamuolį į šoną Benzemai, kad pasiektų įvartį. Prancūzų puolėjas per anksti įžengė į zoną ir vėl turėjo būti atliktas baudinys.

Luka Modričius pelnė pirmąjį Benzema įvartį po prasiveržimo, prasidėjusio netoli vidurio aikštės.

Penktą vietą užėmęs „Villarreal“ atsitraukė 83-ioje vietoje Vicente Iborra smūgiu galva. Išlyginamąjį įvartį jiems atmetė Madrido vartininkas Thibaut Courtois, puikiai atmušęs rungtynių pertraukos laiką.

Po kelių akimirkų Madrido žaidėjas Marco Asensio pelnė neįskaitytą įvartį.

Barselona šlubuoja

„Barcelona“ turėjo laimėti savo rungtynes ​​ir tikėtis, kad Madridas paslydo. Vietoj to, ji namuose 2:1 pralaimėjo vidurio komandai „Osasuna“.

Messi antrajame kėlinyje baudos smūgiu pelnė 23-ąjį įvartį, kuris pirmauja lygoje ir atšaukė José Arnaízo atmušimą.

„Osasuna“ pralaimėjo pakaitinį žaidėją Enricą Gallego ir gavo tiesioginę raudoną kortelę už tai, kad 77-ajame žaidėjas alkūne į veidą sukraujo burną „Barcelona“ gynėjui Clementui Lengletui.

Tačiau „Osasuna“ žaidėjas Roberto Torresas įmušė įvartį per pertrauką, o „Barcelona“ veržėsi į priekį ir ieškojo vėlyvų įvarčių.

Tai buvo pirmasis „Barcelona“ pralaimėjimas namuose nuo tada, kai 4 m. lapkritį 3:2018 pralaimėjo „Real Betis“.

Messi sakė, kad tai „ne taip“, kaip „Barcelona“ norėjo užbaigti sezoną.

„Madridas padarė savo vaidmenį laimėdamas visas savo rungtynes, o tai yra įspūdinga, bet mes taip pat padėjome jiems laimėti šią lygą“, – sakė Messi. „Turime kritiškai vertinti, kaip žaidėme, pradedant žaidėjais ir likusį klubą.

Kiti rezultatai

„Mallorca“ tapo antrąja komanda, iškritusia į iškritimą po to, kai namuose 2:1 pralaimėjo „Granada“. Espanyol jau buvo pažemintas. „Leganes“ išlaiko savo šansus išlikti, nes 2:0 laimėjo Bilbao „Athletic“. „Celta Vigo“ liko už iškritimo zonos po pralaimėjimo namuose 3:2 prieš „Levante“.

Trečią vietą užėmusi Madrido „Atlético“ 2:0 laimėjo septintoje vietoje esantį „Getafe“, o ketvirtą vietą užėmusi „Sevilla“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su šeštoje vietoje esančia „Real Sociedad“. „Valencia“ pakilo į aštuntąją vietą, kad išlaikytų viltis užkariauti vietą Europos lygoje po pergalės 1:0 prieš paskutinėje vietoje esančią „Espanyol“.

Per 10 žaidimų iš viso buvo išdalintos devynios raudonos kortelės.