10.2 C
Брюссель
П'ятниця, травень 3, 2024
Міжнародне покриттяЛитва вразила світ баскетболу: три покоління, три перемоги над США

Литва вразила світ баскетболу: три покоління, три перемоги над США

Історична розбірка на арені Mall of Asia

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: інформація та думки, відтворені в статтях, належать тим, хто їх висловлює, і це їхня особиста відповідальність. Публікація в The European Times означає не автоматичне схвалення погляду, а право його висловлення.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕКЛАДИ: Усі статті на цьому сайті опубліковано англійською мовою. Перекладені версії виконуються за допомогою автоматизованого процесу, відомого як нейронні переклади. Якщо ви сумніваєтеся, завжди посилайтеся на оригінальну статтю. Спасибі за розуміння.

Хуан Санчес Хіль
Хуан Санчес Гіл - ат The European Times Новини - Переважно в задніх лініях. Звітування про проблеми корпоративної, соціальної та урядової етики в Європі та за кордоном, з акцентом на основні права. Також надання голосу тим, до кого не прислухаються ЗМІ.

Маніла, Філіппіни. Натовп із 11,349 110 уболівальників стали свідками неймовірного моменту на Mall of Asia Arena, коли Литва здобула приголомшливу перемогу над Сполученими Штатами з фінальним рахунком 104-XNUMX. Ця напружена та захоплююча гра продемонструвала пристрасть і талант, присутні в міжнародному баскетболі, цілковито варта того, щоб потрапити в новини ЄС.

Вражаючий початок і захоплююче завершення

З самого початку, Литва показали своє домінування, встановивши перевагу 52-31 під кінець першого тайму. Однак цю гру справді видатною зробила не лише рання перевага Литви, а й хвилююче завершення, яке змусило всіх дзижчати.

Під час перерви Тренер Стів Керр і його команда зробили свою магію, запаливши іскру, яка обмежила Литву лише двома очками за перші п’ять хвилин третьої чверті. Страшний дефіцит у 17 очок, з яким команда США зіткнулася в перерві, швидко зменшився до чотирьох очок завдяки непохитному лідерству Мікала Бріджеса. За 10 хвилин до кінця матчу рахунок став 71-65, що додало нової енергії команді США.

Тим не менш, головний тренер збірної Казахстану Казис Максвітіс продемонстрував блиск, зберігши ідеально збалансовану команду.

Друга команда вийшла вперед, організувавши четверту чверть. З такими гравцями, як Йонас Валанчюнас і Донатас Мотієюнас, а також несподівано видатним Вайдасом Каріняускасом як резервним розігруючим, Литва постійно знаходила способи забити біля кошика, запобігаючи USA команда від наближення до свого лідерства.

У хвилини гри Литва зберігала спокій і виконала вирішальні штрафні кидки, щоб забезпечити свою важко здобуту перемогу з точністю та холоднокровністю.

Найкращі моменти баскетбольного матчу Литва США
Литва вразила світ баскетболу: три покоління, три перемоги над США 2

Нестримний Йонас Валанчюнас

Йонас Валанціунас був силою протягом цієї гри. Одна тільки його статистика не повністю відображає його вплив на корт. Валанчюнас не лише вокально лідирував, але й демонстрував величезну фізичну присутність для Литви. Джарен Джексон-молодший, Боббі Портіс-молодший і Паоло Банчеро можуть засвідчити, що протистояти йому складно як в обороні, так і в нападі. У той час як Валанчунас закінчив з 12 очками, 7 підбираннями та 2 блоками, його вплив вийшов за рамки того, що відображено в цифрах.

Статистика розповідає історію

Вражаюча гра Литви була підкреслена їхньою точністю триочкового кидка, коли вони зробили свої перші дев’ять спроб із-за дуги. Це видатне досягнення дозволило їм створити перевагу в 21 очко протягом першого тайму. Незважаючи на те, що їхня точність із трьохочкових кидків знизилася, їхня здатність відбивати підбирання виділялася. Їм вдалося зробити 18 підбирань, що призвело до значної переваги 17-2 у очках другого шансу.

Продовжуючи литовську спадщину

Перемога Литви в цьому матчі ознаменувала час, коли вони перемогли США, продемонструвавши різні покоління баскетбольних талантів. Ця перемога надсилає повідомлення світові баскетболу; Литва є серйозним претендентом на золоту медаль.

Шість литовських гравців забили цифрами, продемонструвавши розгорнуту атаку, яка зіграла вирішальну роль у розгромі США. Ентоні Едвардс очолив команду з вражаючими 35 очками, але жоден з його товаришів по команді не набрав більше 14 очок. Це зробило гру незвичайним і складним досвідом для Сполучених Штатів на чемпіонаті світу.

Що вони сказали

• Казіс Максвітіс, головний тренер збірної Литви: «Нам потрібно приберегти наші емоції та зусилля для наступної гри. Буквально через два дні ми починаємо плей-офф. Вітаю своїх гравців, але нам потрібна коротка пам’ять, щоб підготуватися до другої гри».
  • Вайдас Каріняускас, Литва: «Важко говорити. Це була важка гра з самого початку. Це велика перемога для нашої країни, для гравців, тренерів, грати проти найкращих у світі. Я радий за свою країну, за свою родину, за наші родини, і нам не потрібно зупинятися зараз. Нам не потрібно багато святкувати; через 48 годин у нас є гра проти Сербії «зроби або помри».
  • Стів Керр, головний тренер США: «Чудовий баскетбол. Литва, очевидно, просто вийшла з воріт на вогонь, перших дев’ять трійок зробила, забрала нам. Мені подобається те, як наші хлопці відігралися, грали набагато краще в другому таймі, змагалися як божевільні, показали справді гарний результат, але цього було недостатньо. Це чудова гра для нас. Це ФІБА. Є чудові команди, які мають наступність, які розуміють, що вони роблять, вони виконують. Сьогодні Литва була блискучою; вони заслужили перемогу».
  • Ентоні Едвардс, США: «На щастя, ми знову граємо; це все, про що я думаю».

У великому театрі міжнародного баскетболу чудова перемога Литви над Сполученими Штатами, безсумнівно, увійде в історію як свідчення їхньої майстерності, стійкості та непохитної відданості досконалості. Зараз світ з нетерпінням чекає їхнього майбутнього протистояння з Сербією, матчу, який обіцяє бути просто електризуючим.