4.5 C
Brusel
Čtvrtek prosince 1, 2022

Nová zpráva pojednává o náboženské spravedlnosti na pracovišti

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Informace a názory reprodukované v článcích jsou těmi, kdo je uvedli a je jejich vlastní odpovědnost. Publikace v The European Times neznamená automaticky souhlas s názorem, ale právo jej vyjádřit.

WorldReligionNews
WorldReligionNewshttps://www.worldreligionnews.com
WRN World Religion News je zde, aby mluvil o světě náboženství způsoby, které vás překvapí, vyzvou, poučí, pobaví a zaujmou v rámci propojeného světa. Pokrýváme všechna světová náboženství od agnosticismu po Wicca a všechna náboženství mezi nimi. Ponořte se do toho a řekněte nám, co si myslíte, co cítíte, nenávidíte, milujete, nenávidíte, chcete více či méně vidět a vždy si vyberte tu nejvyšší pravdu.

Více od autora

Religious Freedom & Business Institute zveřejnil svůj každoroční index, který měří závazek korporací k náboženské inkluzi na pracovišti. Nejnovější index zahrnuje všechny americké společnosti z žebříčku Fortune 500, zatímco loňský index zahrnoval pouze 200 největších společností.

Zpráva je sestavena z informací zveřejněných společnostmi o jejich iniciativách zaměřených na rozmanitost a začleňování a o skupinách zaměstnanců zaměřených na víru a přesvědčení. Kromě externího hodnocení byli zaměstnanci dotazováni na otázky od toho, jaké kaplanské služby jsou v rámci organizace nabízeny, až po to, zda společnost poskytuje dary náboženským organizacím úměrně těm, které poskytují jejich zaměstnanci.

Tyson Foods vyniká svým kaplanským programem, který má k dispozici 100 kaplanů na podporu jejich zaměstnanců, kteří jsou k dispozici kdykoli ve dne nebo v noci každý den v roce a zahrnují muslimské a mnohé křesťanské tradice. Závazek společnosti uvádí: „V Tyson Foods oslavujeme rozmanitost členů našeho týmu, zákazníků, zainteresovaných stran a spotřebitelů a jsme hrdí na to, že jsme vybudovali kulturu, kde je každý oceňován pro své jedinečné zázemí, zkušenosti, myšlenky a talenty. ​​Také vítáme uctivé náboženské projevy a jsme hrdí na to, že jsme pracoviště přátelské k víře – protože na přesvědčení členů našeho týmu záleží. Tysonův kaplanský program zpřístupňuje oddané kaplany z široké škály vyznání a náboženství v našich závodech a zařízeních, aby mohli naslouchat, nabízet podporu a mluvit s členy týmu o každodenním životě.“

Equinix, společnost zabývající se internetovým připojením a datovými centry, podporuje program, v němž budou poskytovat dary odpovídající darům svých zaměstnanců náboženským a náboženským organizacím až do výše 1,000 2021 USD na zaměstnance ročně. V roce 42,000 jejich zaměstnanci darovali 71 10,000 dolarů XNUMX různým náboženským organizacím. Společnost Dell má podobně neziskový dárkový program, který odpovídá darům zaměstnanců až do výše XNUMX XNUMX $ ročně.

Projekt Nadace náboženské svobody a podnikání začala vytvářet tuto výroční zprávu v roce 2020. Nadace se věnuje vzdělávání podnikatelské komunity o výhodách víry a náboženské svobody pro pracoviště a ekonomiku.

Původně publikováno na Zprávy o světovém náboženství

WorldReligionNews - Nová zpráva pojednává o náboženské rovnosti na pracovišti
WorldReligionNews
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama - spot_img

Musíš číst

Poslední články